مانتو ویدا / مقالات / راهنمای خرید مانتو اداری دیپلمات از مانتو ویدا

راهنمای خرید مانتو اداری دیپلمات از مانتو ویدا


1401/01/27
3 دیدگاه

این مسئله که در محیط کاری خود از چه پوشش و لباسی استفاده کنیم، به شدت مهم است. ما در این مقاله از وب‌سایت مانتو ویدا برایتان یکی از بهترین مدل‌  مانتو اداری را معرفی خواهیم کرد. اگر قصد خرید یک مانتو شلوار اداری شیک و ارزان‌قیمت را دارید، تا پایان این مطلب را مطالعه کنید‌.

پارچه دیپلمات، نمادی از قدرت و شکوه

اگر جزء افراد خوش‌پوش هستید، به خوبی می‌دانید که پارچۀ دیپلمات چگونه پارچه‌ای است؛ اما اگر تاکنون نمی‌دانستید به چه پارچه‌هایی دیپلمات می‌گویند، همراه ما باشید. پارچۀ دیپلمات در واقع به پارچه‌هایی با طرح راه‌راه گفته می‌شود‌.

پارچه دیپلمات

لباسی که به تن می‌کنید بیانگر منزلت اجتماعی و شأن شما است. پارچۀ دیپلمات نیز نماد قدرت و مقامت است. جالب است بدانید که در دهه 1980 میلادی بانکداران و افراد ثروتمند لباس‌هایی خوش‌دوخت، با پارچه‌های مشکی و نقره‌ای از مدل دیپلمات به تن می‌کردند. البته قدمت پارچه‌های دیپلمات فراتر از زمان 1980 میلادی بوده و در آغاز سال 1907 مورد استفاده قرار گرفته است.

اکثر لباس‌ها اگر چه مدل‌های محبوب و خاصی دارند اما در برخی مواقع از دور خارج شده و از محبوبیت آن‌ها کاسته می‌شود. این مسئله برای لباس‌های دوخته شده با پارچه‌های دیپلمات نیز وجود داشت. در سال 2008 کمتر افرادی بودند که از این مدل پارچه‌ها استقبال می‌کردند.

مانتو شلوار دیپلمات کد ۶۰۵

مشاهده بیشتر

blank

البته عدم‌توجه به پارچه‌های دیپلمات از محبوبیت آن‌ها کم نکرد. خیاطان ماهر به واسطۀ مدل‌ها و الگوهای منحصربه‌فردی که طراحی کرده، محبوبیت ویژۀ پارچۀ دیپلمات را دو چندان کردند. در حال حاضر نیز به وفور می‌توانیم مدل‌های متنوعی از مانتو اداری شیک با پارچه دیپلمات مشاهده کرده و خریداری کنیم.

تنوع رنگ مدل‌های مانتو اداری دیپلمات

آیا استفاده از پارچه دیپلمات محدودیت جنسیتی  دارد؟

در گذشته و اوایل دهه 1980 میلادی تنها مردان لباس‌هایی خوش‌دوخت و شیک از مدل‌های پارچۀ دیپلمات به تن می‌کردند. پس از طی مدت زمانی، زنان نیز به این مدل از پارچه علاقه نشان داده و برای پوشش‌های خود از آن‌ها استفاده کردند.

مانتو شلوار دیپلمات کد604

مشاهده بیشتر

blank

به جرأت می‌توانیم بگوییم که برای خرید لباس‌هایی با پارچۀ دیپلمات هیچ‌گونه محدودیتی از نظر جنسیت وجود ندارد. همانطور که مردان قادر به پوشیدن کت‌وشلوار با پارچۀ دیپلمات هستند، زنان نیز می‌توانند از کت‌وشلوار زنانه، مانتو شلوار اداری دیپلمات و یا مانتو شلوار مجلسی با طرح دیپلمات اقدام کنند.

بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های پارچه دیپلمات

محبوبیت پارچۀ دیپلمات به دلیل ویژگی‌های آن است. موارد زیر از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های انواع پارچه دیپلمات محسوب می‌شوند:

۱) طرح راه‌راه پارچه دیپلمات

مهم‌ترین ویرگی پارچۀ دیپلمات طرح و زیبایی ظاهری آن است. همانطور که اشاره کردیم، پارچه دیپلمات طرحی راه‌راه دارد. از پارچه دیپلمات می‌توان برای انواع کت‌وشلوار، مانتو شلوار و سایر لباس‌های رسمی استقبال کرد.

2) پارچه دیپلمات، متناسب با هر استایل و اندامی

برای انتخاب یک پارچه مناسب‌ حتماً باید به تناسب آن با استایل و فرم بدنی دقت داشت. پارچه‌های دیپلمات تقریباً متناسب با هر اندام و استایلی هستند.

طرح راه‌راه این پارچه‌ها موجب کشیده‌تر شدن استایل شما می‌شود. اگر قدری اضافه‌وزن دارید، پوشیدن لباس‌هایی با پارچه دیپلمات، اندام شما را ورزیده‌تر نشان می‌دهد.

مانتو شلوار اداری راه راه کد ۶۱۰

مشاهده بیشتر

blank

3) تنوع رنگی بالا

پارچه دیپلمات مشابه سایر مدل‌ها از تنوع رنگی مطلوبی برخوردار است. البته بیشترین رنگ موردپسند از پارچه‌های دیپلمات، شامل رنگ‌های تیره و رسمی می‌شود.

این نکته به‌ معنای عدم وجود پارچه دیپلمات با رنگ روشن و شاد نیست. پارچه‌های دیپلمات با رنگ‌های روشن و شادتر نیز در بازارهای پارچه‌فروشی موجود است.

4) ایستایی مناسب مانتو اداری دیپلمات

زمانی که افراد برای خرید پارچه به منظور دوخت مانتو و یا کت‌وشلوار اقدام می‌کنند، به دنبال پارچه‌هایی با ایستایی مناسب هستند. پارچه دیپلمات جزء آن دسته از پارچه‌هایی هستند که به دلیل ایستایی بالا موردپسند مشتریان قرار می‌گیرند.

از طرفی نحوه اتوکشی پارچه دیپلمات نیز در مقایسه با سایر پارچه‌ها آسان‌تر است و برای اتوکشی این قبیل از پارچه‌ها زمان زیادی را صرف نمی‌کنید.

5) ثابت ماندن رنگ پارچه دیپلمات

از دیگر ویژگی‌های مهمی که منجر به مشتری‌پسند شدن پارچه دیپلمات شده، مسئله ثبات رنگ است. اکثر افراد تمایل دارند که از لباس‌های خود در درازمدت استفاده کنند. خوشبختانه پارچه دیپلمات دوام نسبتاً مطلوبی دارد و از طرفی پس از شستشو و گذر زمان دچار تغییر رنگ نمی‌شود.

ثبات رنگ پارچه دیپلمات گواه بر کیفیت و جنس مناسب این مدل از پارچه است‌. متریالی که برای بافت پارچه دیپلمات مورد استفاده قرار می‌گیرند، کیفیت مطلوب و درجه یک دارند‌.

خرید مانتو دیپلمات اداری از مانتو ویدا

مواردی که در قسمت ویژگی‌های پارچه دیپلمات برایتان شرح دادیم، جز مطلوب‌ترین ویژگی پارچه مناسب برای دوخت مانتو شلوار اداری بودند. بدون شک با توجه به موارد ذکر شده پارچه دیپلمات انتخاب و گزینه مناسب برای دوخت مانتو شلوار اداری، متناسب با هر استایل و اندامی است.

یکی از مهم‌ترین حسن‌های مانتو اداری دیپلمات اداری وجود طرح منحصربه‌فرد پارچه است. به عنوان مثال زمانی که پرسنل و کارمندان موسسه‌ای مانتو اداری دیپلمات به تن می‌کنند، به راحتی می‌توان پرسنل و کارمندان را از ارباب‌رجوع تشخیص داد.

مورد مهم دیگری که وجود دارد، امکان ست کردن مانتو شلوار اداری، با کت‌وشلوار اداری است. شما عزیزان به‌ راحتی می‌توانید متناسب با پارچه کت‌وشلوار پرسنل آقای خود، مانتو دیپلمات اداری برای پرسنل خود ست کنید.

مانتو دیپلمات اداری شیک و مقرون‌به‌صرفه

مزایای خرید مانتو دیپلمات اداری از مانتو ویدا

موارد زیر از جمله مزیت‌های مهم خرید مانتو دیپلمات اداری محسوب می‌شوند:

 • برای انتخاب مانتو دیپلمات اداری هیچ‌گونه محدودیتی از نظر سایز و انداره لباس ندارید.
 • پارچه‌های دیپلماتی که برای دوخت مانتو دیپلمات اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند، کیفیت مطلوبی دارند.
 • کلیه مانتوهای دوخته شده در مانتو ویدا از تنوع مدل و رنگ ویژه‌ای برخوردار بوده و مانتو اداری دیپلمات نیز از این قاعده مستثنا نیست.
 • انتخاب شما محدود به مانتو نیست و می‌توانید مانتو شلوار دیپلمات اداری خریداری کنید.
 • دوخت این مانتو به‌ گونه‌ای است که بعد از استفاده طولانی مدت دچار پارگی و بازشدن کوک‌ها نمی‌شود.
 • قیمت این مانتو در مقایسه با کیفیت و قیمت سایر مانتوهای اداری موجود در بازار مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.

سوالات متداول درباره مانتو دیپلمات اداری

 • استفاده از مانتو دیپلمات اداری متناسب با چه فصلی است؟

از آنجایی که پارچه مانتو دیپلمات از الیاف نخی و پشمی با طرح راه‌راه تولید شده است مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان است. البته اگر علاقه بسیار زیادی به طرح و مدل دیپلمات دارید، باید بگوییم که در حال حاضر تنوع ویژه‌ای از پارچه نخی با طرح دیپلمات در بازار موجود است.

 • مناسب‌ترین رنگ پارچه دیپلمات برای دوخت مانتو اداری کدام است؟

رنگ‌های سرمه‌ای، مشکی، طوسی، آبی کاربنی و… که نسبت به سایر رنگ‌ها تیره هستند برای دوخت انواع مانتو دیپلمات اداری گزینه مناسبی هستند.

 • برای شستشو مانتو دیپلمات به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای شستشو مانتو دیپلمات اداری حتماً به برچسب روی لباس دقت داشته و در دمای تعیین شده آن را بشویید. برای خشک‌کردن مانتو نیز بهتر است که آن را به روی چوب‌رختی آویزان کنید تا به صورت کاملاً صاف خشک شده و فاقد چون و چروک باشد.

 • برای سفارش مانتو دیپلمات اداری، چگونه باید اقدام کرد؟

شما عزیزان می‌توانید مانتو اداری دیپلمات را به‌ صورت عمده و یا جزیی از مانتو ویدا خریداری کنید. به این منظور دعوت می‌کنیم که از مدل‌های متنوع مانتو دیپلمات دیدن کرده و مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله از سایت مانتو ویدا، به شرح مفصل درباره مانتو دیپلمات و پارچه دیپلمات اطلاعات مفیدی در اختیارتان گذاشتیم. حال با آسودگی خاطر می‌توانید مناسب با سلیقه و استایل خود مانتو اداری خریداری کرده و در محل کار خود شیک و زیبا باشید.


نوشته های مرتبط

نظرات کاربران


3 پاسخ
 1. نوشین
  نوشین گفته:

  بسیار بسیار زیبا و خوش اندام و نوش دوخت و همه چی تموم❤💜💚💙💛

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *