راهنمای انتخاب سایز مانتو

جدول سایز بندی مانتو

جدول سایز بندی مانتو

راهنمای کامل سایزبندی مانتو

اگر تصمیم دارید مدل مانتو اداری مورد نظر خود را بصورت اینترنتی سفارش دهید، یکی از مراحلی که باید به درستی آن را انجام دهید گرفتن سایز مانتو اداری است. برای اندازی گیری سایز مناسب خود نیاز به دو مقدار داریم. یکی اندازه دور سینه و یکی اندازه دور باسن.

پس از اندازه گیری این دو مقدار براحتی با استفاده از جدول سایز بندی مانتو می‌توانید سایز خود را سفارش دهید. در ادامه بطور کامل توضیح خواهیم داد که چطور میتوانید این دو مقدار را به شکل درست اندازه گیزی کنید.

برای اندازه گیری دور سینه لباس فرم ، یک مانتو که اندازه آن برای شما مناسب است را روی زمین یا یک میز گذاشته و با استفاده از یک متر از زیر آستین دست چپ تا زیر آستین دست راست را اندازه بگیرید. در نهایت این مقدار را ضربدر عدد دو میکنیم. به این مقدار به دست آمده، اندازه دور سینه میگوییم.

برای گرفتن اندازه دور باسن، از نقطه ی سرشانه ی مانتو به اندازه 60 سانتی متر در جهت عمودی به پایین بروید، سپس از سمت راست تا چپ را بطور کامل اندازه بگیرید. این عدد را در دو ضرب کنید و مقدار اندازه دور باسن بدست خواهد آمد.

حالا با استفاده از این دو مقدار، در جدول سایز بندی مانتو میتوانید بطور کامل سایز مناسب خود را مشخص کنید و سفارش اینترنتی خود را ثبت کنید.

در ویدئوی بالای این صفحه نیز بطور کامل این فرآیند توضیح داده شده است.. در صورتی که در این مورد نیاز به مشاوره یا راهنمایی داشتید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت ذکر شده با کارشناسان مانتو ویدا در ارتباط باشید.