مانتو ویدا / مقالات / راهنمای خرید لباس اداری فرم تابستانی با کیفیت مناسب از مانتو ویدا

راهنمای خرید لباس اداری فرم تابستانی با کیفیت مناسب از مانتو ویدا


1401/03/10
0 دیدگاه

با فرا رسیدن فصل تابستان و گرم‌تر شدن هوا خرید لباس اداری فرم تابستانی به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کارمندان تبدیل می‌شود. اگر شما نیز شاغل بوده و تمایل به خرید مانتو اداری فرم تابستانی دارید، توصیه می‌کنیم که تا پایان این مطلب همراه سایت مانتو ویدا باشید. در این مقاله از ویژگی‌های یک مانتو اداری تابستانه گفته و برایتان نکاتی را ذکر می‌کنیم که به هنگام خرید مانتو شلوار تابستانه باید به آن‌ها دقت کنید.

بررسی ویژگی‌های لباس اداری فرم تابستانی

یک مانتو اداری فرم تابستانی در درجه اول باید به گونه‌ای طراحی و دوخته شود که متناسب با فصل گرم باشد. موارد زیر از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های یک مانتو اداری تابستانه محسوب می‌شوند. این موارد عبارت‌اند از:

 • سبک بودن مانتو اداری فرم تابستانی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های لباس اداری فرم تابستانی سبک بودن آن است. به دلیل گرمای هوا در این فصل تحرک نسبت به فصل‌های خنک دشوار می‌شود. چنانچه لباس اداری شما دارای پارچه‌ای با وزن غیراستاندارد و سنگین باشد، باری بر دوش شما بوده و منجر به آشفتگی شما می‌شود. برای خرید مانتو شلوار اداری تابستانه باید دقت داشته باشید که وزن لباس مطلوب و سبک باشد تا به راحتی قادر به کار و فعالیت باشید.

 • روشن بودن مانتو اداری فرم تابستانی

همانطور که می‌دانید، رنگ‌های تیره منجر به جذب گرما می‌شوند و در فصل تابستان استفاده از لباس‌های تیره طاقت‌فرسا است. از طرفی در محیط‌های اداری نیز نمی‌توان مانتو به رنگ سفید به تن کرد. توصیه ما برای شما عزیزان استقبال از سایر رنگ‌های نسبتاً روشن است.

مثلاً رنگ آبی، فیروزه‌ای، طوسی، کرم و … گزینه‌های مناسبی برای مانتو شلوار اداری تابستانه هستند. البته لازم به ذکر است که برخی از شرکت‌ها و ارگان‌های خصوصی از مانتو شلوارهای اداری تابستانه با رنگ‌های بسیار خاص و روشن نیز استقبال می‌کنند.

 • یقه مانتو اداری فرم تابستانی

شاید در نگاه اول یقه مانتو اداری فرم تابستانی چندان اهمیت نداشته باشد. باید بگوییم که حتماً برای خرید مانتو اداری فرم تابستانه مدل یقه را مد نظر داشته باشید.

مناسب‌ترین یقه برای مانتو اداری تابستانه مدل یقه گرد و یقه هفت است. با پوشیدن مانتوهایی که دارای یقه هفت و یقه گرد هستند احساس گرما نکرده و راحت‌تر خواهید بود.

 • توجه به جنس مناسب مانتو اداری تابستانه

به جرئت می‌توانیم بگوییم که مهم‌ترین عامل در انتخاب لباس اداری فرم تابستانی توجه به جنس پارچه است. خوشبختانه تنوع جنس مانتوهای تابستانه بسیار بالا است. در ادامه مقاله کلیه اجناس پارچه‌های مخالف و مناسب برای دوخت مانتو شلوار اداری تابستانی را برایتان معرفی خواهیم کرد.

معرفی پارچه‌هایی با جنس مناسب برای دوخت لباس فرم و رسمی تابستانی

پارچه‌های که در ادامه برایتان معرفی می‌کنیم دارای جنس و کیفیت مناسب برای دوخت انواع مانتو اداری هستند.این موارد عبارت‌اند از:

پارچه‌هایی با الیاف نخی

اکثر بانوان کارمند تمایل به خرید لباس فرم اداری تابستانی با پارچه الیاف نخی دارند. استفاده از این مدل پارچه به شدت شایع بوده و مزایای منحصربه‌فردی دارد. موارد زیر از جمله مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از مانتو اداری با پارچه الیاف نخی محسوب می‌شوند:

 • جنس پارچه به‌ گونه‌ای است که جریان هوا امکان رد و بدل شدت در سطح پوست بدن را دارد؛
 • این مدل از پارچه به دلیل تعرق بوی نامطبوعی نمی‌گیرد؛
 • سبک و خنک بوودن پارچه الیاف نخی؛
 • در دسترس بودن مدل‌های مختلف پارچه الیاف نخی؛
 • دارای تنوع رنگ و طرح‌های ویژه؛
 • نگرفتن پرز؛
 • امکان شستشو و اتوکشی راحت؛
 • ضدباکتریال و ضدحساسیت بودن این قبیل از پارچه؛
 • مقرون‌به‌صرفه بودن پارچه الیاف نخ.

با توجه به موارد عنوان شده، حتماً متوجه شده‌اید که چرا افراد تمایل به خرید لباس اداری فرم تابستانه با پارچه‌های الیاف نخی دارند.خوشبختانه مانتو ویدا نیز مدل‌های متنوعی از این مانتوهای اداری را برای مشتریان خود عرضه می‌کند.

خرید لباس اداری فرم تابستانی با کیفیت مناسب

پارچه کتان مناسب برای مانتو اداری فرم تابستانی

از دیگر پارچه‌های مناسب برای دوخت‌ودوز مانتو اداری تابستانه، انواع پارچه کتان است. از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از پارچه کتان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • الیاف این مدل پارچه از جنس کتان بوده و فاقد متریال پلاستیکی است؛
 • پوست بدن شما با پوشیدن این لباس احساس خفگی نکرده و قابلیت تنفس دارد؛
 • پارچه کتان سبک بوده و منجر با خنکی می‌شود؛
 • این پارچه ایستایی مناسبی داشته و با پوشیدن مانتو اداری تابستانه کتان به شدت خوش استایل می‌شوید؛
 • طرح و رنگ‌های پارچه کتان خاص و زیبا است؛
 • ضدحساسیت و آلرژی است.

مانتوهای اداری تابستانه با پارچه فاستونی

فاستونی نیز از جنس‌های مرغوب پارچه برای دوخت لباس اداری فرم تابستانه است. لباس‌های اداری که با پارچه فاستونی دوخته می‌شوند، ضمن داشتن تنوع در طرح و رنگ، ایستایی مناسبی داشته و برازنده تن افراد هستند.

مانتو اداری تابستانه با پارچه شیرشکری

از دیگر پارچه‌های مناسب برای مانتو شلوار اداری تابستانه پارچه شیرشکری است. الیاف این‌ پارچه از نخ پنبه بوده  و برای مناطق بسیار گرم و شرجی مناسب است.

اگر ساکت شهرهای شمالی و جنوبی هستید به دلیل رطوبت بالای هوا، توصیه ما برای شما عزیزان خرید مانتو شلوار اداری تابستانه با جنس پارچه شیرشکری است. از مزیت‌های این‌ مدل پارچه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سبک بودن؛
 • سهولت در شستشو؛
 • نرم و راحت بودن‌ پارچه؛
 • عدم چروک پذیری لباس؛
 • قیمت مناسب پارچه.

مدل مانتو اداری فرم تابستانه باید چگونه باشد؟

لازم به ذکر است که مدل لباس اداری فرم تابستانی تاثیر بسزایی در خنک بودن لباس فرم تابستانی دارد. به عنوان مثال هرچه مدل مانتو اداری پیچیده‌تر و دارای لایه‌های زیادی باشد، بیشتر منجر به گرما و تعرق می‌شود.

بهتر است که مانتوهای اداری تابستانه یقه آزاد داشته و از طرفی آستین‌های آن‌ها نیز مشابه پیراهن مردانه و به صورت بسته نباشند. یکی از مانتوهای تابستانی محبوب، مانتو جلوباز است که برای محیط‌های اداری پیشنهاد نمی‌شود.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله از مانتو ویدا برای عزیزانی که تمایل به خرید انواع مانتو شلوار اداری تابستانه دارند، درباره راهنمای خرید لباس اداری فرم تابستانی گفتیم. با توجه به موارد نامبرده می‌توانید متناسب با استایل و سلیقه‌تان بهترین مانتو فرم اداری تابستانه را از مانتو ویدا خریداری کنید.

برایمان بگویید که انتظار شما از یک مانتو اداری فرم تابستانه چیست؟ اگر تجربه خرید مانتو اداری تابستانه از مامتو ویدا را دارید، نظرات و انتقادات خود را در ادامه برایمان کامنت کنید تا متناسب با نیاز شما بهترین مانتو اداری را برایتان آماده کنیم.

شما عزیزان می‌توانید متناسب با سایز خود بهترین مانتو شلوار اداری را از طریق پیج اینستاگرام مانتو ویدا یا ویسایت مانتو ویدا با قیمت مناسب خریداری کرده و در محل کار خود شیک و آراسته باشید.

 

 


نوشته های مرتبط

نظرات کاربران


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *